NASZE POKOJE

Posiadamy pokoje w wersjach 1,2,3,4 osobowych oraz trzy 5 osobowe pokoje rodzinne, z wejściem na poddasze. Wszystkie pokoje w Naszej Willi mają zbliżony standard i wyposażenie, choć różnią się od siebie metrażem. Każdy pokój ma prywatną łazienkę z prysznicem, łózko, szafę i komodę oraz TV i bezpłatne Wifi.

Pokój typu : Premium

18-20m2 / 1-3 osoby

Przestronny pokój z widokiem na góry. Wyposażony w prywatną łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów i ręczniki. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie oraz rozkładana sofa, stolik i krzesła oraz szafa i komoda. Pokój posiada Telewizor z płaskim ekranem.

od 180zł/os

Pokój 3 osobowy typu Standard

15 m2- 2-3 osoby

Pokój z trzema pojedynczymi łóżkami, wyposażony w szafę oraz komodę, TV z płaskim ekranem, prywatną łazienkę z prysznicem i ręcznikami.

od 160zł/os

Mały pokój typu Economy

12 m 2 / 1-2 osoby

Mały pokój z łóżkiem małżęńskim, wyposażony w szafę, komodę oraz TV z płaskim ekranem. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem i ręczniki.

od 150zł/os

Pokój 2 osobowy typu Standard

12 m 2 / 1-2 osoby

Pokój wyposażony jest w dwa osobne łóżka, stolik z krzesłami, szafę i komodę oraz TV z płaskim ekranem. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznice i ręczniki. 

od 170zł/os

Dwupiętrowy pokój Rodzinny

30 m2 / 3-5 osób

Duży, dwupiętrowy pokój z wejściem po schodkach na poddasze, gdzie znajduje się druga część sypialna. Pokój wyposażony jest w pięć łóżek, szafę i komodę, TV z płaskim ekranem oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową i ręcznikami.

od 150zł/os

Przedstawione powyżej zdjęcia mają charakter poglądowy.