Często Zadawane Pytania

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej a usługa możliwa jest po wcześniejszym kontakcie z Gospodarzem i tylko w przypadku dostępności pokoi.

Tak, dzieciom do lat 3 zapewniamy bezpłatny pobyt. Dotyczy to dziecka śpiącego z rodzicami. Umożliwiamy wypożyczenie łóżeczka z pościelą  60 zł/pobyt. Ze względu na ograniczoną ilość dodatkowego wyposażenia dla dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z Gospodarzem w tej sprawie i rezerwację. W innym przypadku nie gwarantujemy wykonania usługi. 

Tak, w naszej willi akceptujemy zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat. Prosimy o wcześniejszy kontakt z Gospodarzem w sprawie przyjazdu ze zwierzęciem.

Tak,  zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przy obiekcie.

Akceptujemy płatności kartą, gotówką oraz przelewem.

W cenie pobytu zapewniamy ręczniki, które są wymieniane bezpłatnie raz na 3 doby na prośbę gościa. Istnieje możliwość wcześniejszej wymiany ręcznika za opłatą w wysokości 20 zł

Nasz obiekt nie posiada tradycyjnej recepcji. Gospodarz lub personel jest na miejscu, gotowy przyjąć Państwa i pomóc w każdej sytuacji. Dostępny zawsze pod numerem telefonu: 

Śniadanie serwujemy w godzinach od 8:00 do 10:00

Tak, można wykupić dwudaniową  obiadokolację w atrakcyjnej cenie 50 zł od osoby. 

Niestety nie. Udostępniamy gościom czajnik, mikrofalówkę oraz małą lodówkę do przechowywania leków. 

W przypadku pobytu powyżej 2 dób., jest pobierana opłata klimatyczna na rzecz Urzędu miasta w Dusznikach-Zdroju. Opłata jest pobierana w gotówce i jej wysokość to 4,5 zł za dobę od osoby.
Istnieją również opcje dodatkowo płatne takie jak:
Sprzątanie pokoju w trakcie pobytu: 50 zł 
Wymiana ręcznika wcześniej niż po 3 dobach 20 zł 
Opłata za wypożyczenie łóżeczka turystycznego 60 zł

Polecamy wypożyczalnię VIP-SKI,  znajdującą się 20 m od Naszej Willi. Pracownicy posiadają fachową wiedzę w doborze sprzętu, który jest najwyższej jakości. 

Tak, w Zieleńcu są dwa sklepy spożywcze. Jeden z nich- Odido znajduje się w odległości 200 m od Sasanki, a drugi- TuSklep w odległości 1 km.

Chcesz zapytać o coś innego?

Zadzwoń do nas na pewno odpowiemy na wszstkie Twoje pytania!